+38 (044) 502-37-99
+38 (095) 461-45-38
Дивитися всі телефони
Режим роботи:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Нд.: не приймальні

Новини та події - Страница 3

Аллергические заболевания являются глобальной эпидемиологической проблемой во всем мире. В этой связи крайне актуальны ранняя диагностика и профилактика аллергических заболеваний.
Детальніше
Шановні друзі! Вітаємо Вас з Новим роком 2020! Бажаємо Вам щастя, любові, здоров'я, достатку, сімейного благополуччя. Нехай новий рік принесе нам масу позитиву і приємних подій! З новим щастям!
Детальніше
За ініціативи Асоціації алергологів України та Асоціації алергологів м. Києва, кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО ім.. П.Л. Шупика та за партнерської підтримки компанії Boehringer Ingelheim 28.11.2019 р. о 14:00 за адресою КМКЛ №8, вул. Кондратюка, 8 буде проведений семінар «Впровадження нових механізмів фінансування в лікарнях. DRG модель. Нові стратегії лікування бронхіальної астми та ХОЗЛ».
Детальніше
Терапія одними SABA не рекомендується у дорослих і підлітків з астмою, оскільки вона збільшує ризик важких загострень і смерті через астму
Детальніше
Пыль, еда или пыльца растений Вызывают аллергию у людей. Но сколько бы не было мнений Врач избавиться поможет поскорей! За это ему скажем спасибо Живите долго и красиво!
Детальніше
Протоколы и рекомендации ведущих экспертных групп.
Детальніше
Туберкулезом невозможно заразиться, если пользуешься книгами, предметами быта, другими вещами больного, потребляешь пищу, которую приготовил или продавал больной, либо через пользование общей посудой.
Детальніше
У разі дотику до рослини або потрапляння його соку на шкіру людина не відчує відразу біль, як, наприклад, при контакті з кропивою. Але вже через кілька годин або навіть діб розпочнеться свербіж і почервоніння уражених ділянок шкіри, а потім з'являться пухирі. При сильних опіках підвищується температура, починається лихоманка, з'являються виразки, а після загоєння на їх місці ще 2 - 3 роки залишаються темні плями.
Детальніше
Явище амброзії полинолистої як проблеми загальнодержавного рівня: загрози, тенденції, наслідки...
Детальніше
Каждый пятый, перенесший аллергическую реакцию на укус пчелы, осы или другого жалящего насекомого в детстве, может быть подвержен подобной реакции на протяжении всей жизни. Вопреки общепринятому мнению, большинство детей не избавляется с возрастом от аллергических реакций на укусы насекомых.
Детальніше
Створення сайтів - WebLife©