+38 (044) 502-37-99
+38 (093) 385-46-85
Режим работы:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Вс.: не приемные

Новости и события - Страница 2

Рекомендации 2018 года по определению, классификации, диагностике и лечению крапивницы
Детальніше
GINA представила рекомендації особам з бронхіальною астмою щодо поводження під час епідемії коронавірусної хвороби COVID-19
Детальніше
Аллергические заболевания являются глобальной эпидемиологической проблемой во всем мире. В этой связи крайне актуальны ранняя диагностика и профилактика аллергических заболеваний.
Детальніше
Шановні друзі! Вітаємо Вас з Новим роком 2020! Бажаємо Вам щастя, любові, здоров'я, достатку, сімейного благополуччя. Нехай новий рік принесе нам масу позитиву і приємних подій! З новим щастям!
Детальніше
За ініціативи Асоціації алергологів України та Асоціації алергологів м. Києва, кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО ім.. П.Л. Шупика та за партнерської підтримки компанії Boehringer Ingelheim 28.11.2019 р. о 14:00 за адресою КМКЛ №8, вул. Кондратюка, 8 буде проведений семінар «Впровадження нових механізмів фінансування в лікарнях. DRG модель. Нові стратегії лікування бронхіальної астми та ХОЗЛ».
Детальніше
Терапія одними SABA не рекомендується у дорослих і підлітків з астмою, оскільки вона збільшує ризик важких загострень і смерті через астму
Детальніше
Пыль, еда или пыльца растений Вызывают аллергию у людей. Но сколько бы не было мнений Врач избавиться поможет поскорей! За это ему скажем спасибо Живите долго и красиво!
Детальніше
Протоколы и рекомендации ведущих экспертных групп.
Детальніше
Создание сайтов - WebLife©