+38 (044) 502-37-99
+38 (095) 461-45-38
Дивитися всі телефони
Режим роботи:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Нд.: не приймальні

Про нас

Алергологічне відділення надає висококваліфіковану спеціалізовану діагностичну (включаючи клініко-імунологічну, функціональну та специфічну), лікувальну та реабілітаційну допомогу хворим з алергічною патологією м. Києва. В діагностиці та лікуванні алергічних захворювань лікарі відділення дотримуються профільних регламентуючих наказів Міністерства охорони здоров'я України, Департаменту охорони здоров'я Києва, клінічних маршрутів пацієнтів з алергозахворюваннями.

В алергологічному відділенні проводиться специфічна алергодіагностика з алергенами:
·         побутовими;
·         епідермальними;
·         пилковими;
·         харчовими;
·         грибковими.
Інструментальні види досліджень:
·         функціональні (ЕКГ, спірографія (в тому числі спіротест с бронходилятатором, фізнавантаженням, вимірювання оксиду азоту в повітрі, що видихається FeNO, вимірювання сатурації кисню).

Проводиться медикаментозне і специфічне (алерген специфічну імунотерапію за показаннями) лікування хворих з: бронхіальною астмою, бронхіальною астмою/хронічним обструктивним захворюванням легенів (диференціальна діагностика), алергічним ринітом і кон'юнктивітом, алергією на медикаменти, харчовою алергією, інсектною алергією, атопічним дерматитом, контактним дерматитом, кропив'янкою та набряком Квінке, пневмонією у хворих на бронхіальну астму, сироватковою хворобою та іншими аллергозахворюваннями.
У відділенні проходять обстеження і лікування призовники м.Києва.
Алергологічна допомога в КНП «КМКЛ №8» надається в стаціонарному алергічному відділенні та консультативно-діагностичному алергологічному з кабінетом спелеотерапії.
Надаються безкоштовні путівки в «Українську алергологічну лікарню» п. Солотвіно, реабілітаційний центр м. Ужгород для подальшої реабілітації хворих.
Алергологічне відділення є клінічною базою проведення міжнародних клінічних досліджень з алергології та пульмонології.
Створення сайтів - WebLife©