+38 (044) 502-37-99
+38 (068) 594-17-38
Режим работы:
Пн.- Пт.: 09:00 - 18:00
Сб.- Вс.: не приемные

О нас

Київський міський алергологічний центр (КМАЦ) надає висококваліфіковану спеціалізовану діагностичну (включаючи клініко-імунологічну, функціональну іспецифічну), лікувальну та реабілітаційну допомогу хворим з алергічною патологією м.Києва. В діагностиці та лікуванні алергічних захворювань лікарі КМАЦ дотримуються профільних регламентуючих наказів Міністерства охорони здоров'я України, Департаменту охорони здоров'я Києва, стандартів лікування тадіагностики алергічних захворювань, прийнятих як в Україні, так і за кордоном. У Київському алергологічному центрі проводиться специфічнаалергодіагностика з алергенами:

  • побутовими;
  • епідермальними;
  • пилковими;
  • харчовими;
  • інсектними;
  • бактеріальними;
  • грибковими.

КМАЦ проводить медикаментозне і специфічне (специфічну аллерговакцінацію за показаннями) лікування хворих з:бронхіальною астмою, бронхіальною астмою / хронічним обструктивним захворюванням легень (диференціальна діагностика), алергічніим ринітом і кон'юнктивітом, алергією до медикаментів, харчовоюалергією, інсектнуою алергією, атопічним дерматитом, контактним дерматитом, кропив'янкою та набряк омКвінке, пневмонією у хворих на бронхіальнуастму, сироватковою хворобоюта іншими аллерго захворюваннями. У КМАЦ проходять обстеження ілікування призовники м.Києва.

До складу алергологічного центру входить консультативно-діагностичневідділення, два стаціонарних відділення на 120 ліжок, лабораторія клінічної імунології, відділення спелеотерапії та реабілітації з можливістю подальшого санаторно-курортного лікування. У нашій практиці ми також використовуємо не медикаментозні методи лікування та реабілітації алергічних захворювань, а також супутніх імунних захворювань (спелеотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальний масаж).У 2016 році в КМАЦ проліковано і проконсультовано понад 16 тис. пацієнтів.

Создание сайтов - WebLife©