+38 (044) 502-37-99
+38 (095) 461-45-38
Дивитися всі телефони
Режим роботи:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Нд.: не приймальні

Про нас

Романюк Лілія Іванівна — завідуюча алергологічним відділенням.

Закінчила Чернівецький державний медичний інститут в 1985 р. 
Лікар-алерголог вищої категорії, доктор медичних наук, Заслужений лікар України.  

Віце-Президент Асоціації алергологів України. Засновник благодійної організації «Асоціація алергологів м. Києва». Член Європейської Академії алергії та клінічної імунології (EAACI), Європейскої респіраторної спільноти (ERS), Американської Академії астми, алергії та клінічної імунології (ААAAI). 
 
 
Алергологічне відділення №1 надає висококваліфіковану спеціалізовану діагностичну (включаючи клініко-імунологічну, функціональну та специфічну), лікувальну та реабілітаційну допомогу хворим з алергічною патологією м. Києва. В діагностиці та лікуванні алергічних захворювань лікарі відділення дотримуються профільних регламентуючих наказів Міністерства охорони здоров'я України, Департаменту охорони здоров'я Києва, клінічних маршрутів пацієнтів з алергозахворюваннями.
В алергологічному відділенні №1 проводиться специфічна алергодіагностика з алергенами:
·         побутовими;
·         епідермальними;
·         пилковими;
·         харчовими;
·         грибковими.
Інструментальні види досліджень:
·         функціональні (ЕКГ, спірографія (в тому числі спіротест с бронходилятатором, фізнавантаженням, вимірювання сатурації кисню);
·         ендоскопічні (бронхоскопія).

Проводиться медикаментозне і специфічне (алерген специфічну імунотерапію за показаннями) лікування хворих з: бронхіальною астмою, бронхіальною астмою/хронічним обструктивним захворюванням легенів (диференціальна діагностика), алергічним ринітом і кон'юнктивітом, алергією на медикаменти, харчовою алергією, інсектною алергією, атопічним дерматитом, контактним дерматитом, кропив'янкою та набряком Квінке, пневмонією у хворих на бронхіальну астму, сироватковою хворобою та іншими аллергозахворюваннями.
У відділенні проходять обстеження і лікування призовники м.Києва.
Алергологічна допомога в КНП «КМКЛ №8» надається в стаціонарному алергічному відділенні та консультативно-діагностичному алергологічному з кабінетом спелеотерапії.
Надаються безкоштовні путівки в «Українську алергологічну лікарню» п. Солотвіно, реабілітаційний центр м. Ужгород для подальшої реабілітації хворих.
Алергологічне відділення є клінічною базою проведення міжнародних клінічних досліджень з алергології та пульмонології.
Створення сайтів - WebLife©