+38 (044) 502-37-99
+38 (093) 385-46-85
Режим работы:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Вс.: не приемные

О нас

Романюк Лілія Іванівна — завідуюча алергологічним відділенням №1, керівник КМАЦ.

Закінчила Чернівецький державний медичний інститут в 1985 р. 
Лікар-алерголог вищої категорії, доктор медичних наук, Заслужений лікар України. 
Експерт з аллергології ДОЗ м. Києва. 

Віце-Президент Асоціації алергологів України. Засновник благодійної організації «Асоціація алергологів м. Києва». Член Європейскої Академії алергії та клінічної імунології (EAACI), Європейскої респираторної спільноти (ERS), Американскої Академії астми, алергії та клінічної імунології (ААAAI). 
 
 
Алергологічне відділення №1 надає висококваліфіковану спеціалізовану діагностичну (включаючи клініко-імунологічну, функціональну та специфічну), лікувальну та реабілітаційну допомогу хворим з алергічною патологією м. Києва. В діагностиці та лікуванні алергічних захворювань лікарі відділення дотримуються профільних регламентуючих наказів Міністерства охорони здоров'я України, Департаменту охорони здоров'я Києва, клінічних маршрутів пацієнтів з алергозахворюваннями.
В алергологічному відділенні №1 проводиться специфічна алергодіагностика з алергенами:
·         побутовими;
·         епідермальними;
·         пилковими;
·         харчовими;
·         грибковими.
Инструментальні види досліджень:
·         функціональні (ЕКГ, спірографія (в тому числі спіротест с бронходилятатором, физнавантаженням, вимірювання сатурації кисню);
·         ендоскопічні (бронхоскопія).

Проводиться медикаментозне і специфічне (алерген специфічну імунотерапію за показаннями) лікування хворих з: бронхіальною астмою, бронхіальною астмою/хронічним обструктивним захворюванням легенів (диференціальна діагностика), алергічним ринітом і кон'юнктивітом, алергією на медикаменти, харчовою алергією, інсектною алергією, атопічним дерматитом, контактним дерматитом, кропив'янкою та набряком Квінке, пневмонією у хворих на бронхіальну астму, сироватковою хворобою та іншими аллергозахворюваннями.
У відділенні проходять обстеження ілікування призовники м.Києва.
До складу алергологічного центру входить консультативно-діагностичне відділення, два стаціонарних відділення на 120 ліжок, лабораторія клінічної імунології, відділення спелеотерапії та реабілітації з можливістю подальшого санаторно-курортного лікування. Надаються безкоштовні путівки в «Українську алергологічну лікарню» п. Солотвіно, реабілітаційний центр м. Ужгород для подальшої реабілітації хворих.
У нашій практиці ми також використовуємо не медикаментозні методи лікування та реабілітації алергічних захворювань, а також супутніх імунних захворювань (спелеотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальний масаж).
Алергологічне відділення №1 є клінічною базою проведення міжнародних клінічних досліджень з алергології та пульмонології.
У 2018 р. в алергологічному відділенні №1 було всього проліковано 1749 хворих на алергопатологію, з них 856 з бронхіальною астмою. У 2018 р. було проліковано АСІТ 1084 пацієнтів; поставлено 15628 шкірних проб з алергенами.
Создание сайтов - WebLife©