+38 (044) 502-37-99
+38 (095) 461-45-38
Дивитися всі телефони
Режим роботи:
Пн.- Пт.: 08:00 - 15:00
Сб.- Нд.: не приймальні

«Актуальні питання алергології»

14.02.2020

Конференція відбудеться у Києві 29 лютого 2020 року в рамках Проекту «Життя Без Алергії».

Конференція – це сучасна платформа для отримання нових знань, що ґрунтуються на клінічних випадках, міжнародних протоколах та невичерпному досвіді спікерів.

Цільова аудиторія: алергологи, дерматологи, пульмонологи, гастроентерологи, педіатри, дієтологи, сімейні лікарі. Всі слухачі отримають сертифікати 10 балів.

Захід є платним для учасників: 1000 грн при бронюванні до 15.02.2020 (у вартість входить участь у Конференції, обід, кава-брейки).

Чекаємо на вас 29 лютого 2020 року за адресою: м. Київ, вул. В. Васильківська, 55, НСК “Олімпійський” – Хол Чемпіонів (метро “Олімпійська”) з 9:00 до 18:30.

UPD: відео звіт можна переглянути за посиланням.

Дякуємо, що прийняли участь у всеукраїнському семінарі «Актуальні питання алергології», який відбувся в рамках Проекту «Життя Без Алергії» у м. Києві, вул. В. Васильківська, 55, НСК “Олімпійський” 29 лютого 2020 року.

Наш Семінар – це сучасна платформа для отримання нових знань, що ґрунтуються на клінічних випадках, міжнародних протоколах та невичерпному досвіді наших спікерів.

Всі слухачі отримали сертифікати 20 балів.

Комментарии к новости «Актуальні питання алергології»

для добавления комментария необходимо авторизироваться

Корисно знати для пацієнтів

Бронхіальна астма у вагітних

Вагітність - один із найважливіших періодів у житті жінки. На жаль, кожна 10 вагітна жінка по всьому світу страждає на бронхіальну астму, і у 10% з них високий ризик розвитку ускладнень. Детальніше

Лікування хронічної кропив'янки. Останні рекомендації.

Рекомендації Американської Академії Астми, Алергії та Імунології з діагностики та лікування хронічної кропив'янки. Детальніше

Перша допомога при анафілаксії. Автоін'єктор з адреналіном EpiPen.

Анафілаксія це важка, загрозлива для життя генералізована або системна реакція гіперчутливості, яка характеризується швидким початком з небезпечними для життя порушеннями дихання та кровообігу, і, як правило, пов'язана з проявами на шкірі та слизових оболонках Детальніше
Створення сайтів - WebLife©