+38 (044) 502-37-99
+38 (068) 594-17-38
Бачинская Елена Юрьевна
врач аллерголог
+38 (093) 385-46-85

Мирошниченко-Голак Лариса Эдуардовна
зав. отделением аллергологии №2
Режим работы:
Пн.- Пт.: 09:00 - 18:00
Сб.- Вс.: не приемные

О нас

Київський міський алергологічний центр (КМАЦ) надає висококваліфіковану спеціалізовану діагностичну (включаючи клініко-імунологічну, функціональну іспецифічну), лікувальну та реабілітаційну допомогу хворим з алергічною патологією м.Києва. В діагностиці та лікуванні алергічних захворювань лікарі КМАЦ дотримуються профільних регламентуючих наказів Міністерства охорони здоров'я України, Департаменту охорони здоров'я Києва, стандартів лікування тадіагностики алергічних захворювань, прийнятих як в Україні, так і за кордоном. У Київському алергологічному центрі проводиться специфічнаалергодіагностика з алергенами:

  • побутовими;
  • епідермальними;
  • пилковими;
  • харчовими;
  • інсектними;
  • бактеріальними;
  • грибковими.

КМАЦ проводить медикаментозне і специфічне (специфічну аллерговакцінацію за показаннями) лікування хворих з:бронхіальною астмою, бронхіальною астмою / хронічним обструктивним захворюванням легень (диференціальна діагностика), алергічніим ринітом і кон'юнктивітом, алергією до медикаментів, харчовоюалергією, інсектнуою алергією, атопічним дерматитом, контактним дерматитом, кропив'янкою та набряк омКвінке, пневмонією у хворих на бронхіальнуастму, сироватковою хворобоюта іншими аллерго захворюваннями. У КМАЦ проходять обстеження ілікування призовники м.Києва.

До складу алергологічного центру входить консультативно-діагностичневідділення, два стаціонарних відділення на 120 ліжок, лабораторія клінічної імунології, відділення спелеотерапії та реабілітації з можливістю подальшого санаторно-курортного лікування. У нашій практиці ми також використовуємо не медикаментозні методи лікування та реабілітації алергічних захворювань, а також супутніх імунних захворювань (спелеотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальний масаж).У 2016 році в КМАЦ проліковано і проконсультовано понад 16 тис. пацієнтів.

Личный кабинет

Астма - Смарт - Клуб

Войти Забыли пароль?
Регистрация

Мы лечим все аллергические заболевания

Смотреть весь список аллергических заболеваний

Видео уроки

Ингаляторы

Афоризм

Гиппократ
Жизнь коротка, путь искусства долог, удобный случай скоро преходящ, опыт обманчив, суждение трудно. Поэтому не только сам врач должен употреблять в дело все, что необходимо, но и больной, и окружающие, и все внешние обстоятельства должны способствовать врачу в его деятельности.
Гиппократ